30 Nisan 2010 Cuma

SİNANGİL VE YARIŞMASI


Sevgili Sinangil Dostları,
Lezzet Ustalarıyla Buluşma projesi kapsamında yepyeni bir etkinlik ile siz değerli dostlarımız ile buluşuyoruz. “Anneniz, Siz ve Sinangil” adını verdiğimiz yarışmada, annesiyle ve herhangi bir Sinangil ürünüyle birlikte çekilen ve Sinangil Facebook Hayran Sayfasına yüklenen fotoğraflar arasından en çok beğenilen 20 fotoğraf sahibi, Sinangil’in Anneler Günü’ne Özel Hediye Kolisi’ne sahip olabilecek.
Yarışmaya katılmak için; Annenizin, Sizin ve Sinangil’in bulunduğu fotoğrafınızı Facebook’ta bulunan Sinangil Hayran Sayfası’na yüklemeniz yeterlidir.

Kurallar:

1.Yarışmaya katılacak fotoğrafların 9 Mayıs saat 23.59’a kadar Sinangil Facebook Hayran Sayfası’na yüklenmiş olması gerekmektedir.

2.Fotoğraf eklemede herhangi bir sınır yoktur. Dilediğiniz sayıda fotoğraf ekleyebilirsiniz.

3.9 Mayıs 23.59’a kadar yüklenen fotoğraflardan en çok beğenilen 20 fotoğrafın sahipleri Sinangil Anneler Günü Özel Hediye Kolisi kazanacaklardır.

Tüm dostlarımıza sağlıklı ve afiyetli günler diler, “Anneniz, Siz ve Sinangil” yarışmasında başarılar dileriz. Yarışmayı çevrenizle paylaşarak, yarışmaya katılan dostlarımızın kazanma şansının artmasına katkıda bulunabilirsiniz.
Not: Yarışma ile ilgili sorularınız için lezzet@sinangil.com.tr adresine mail atabilirsiniz.